Podporujeme

Sami si uvědomujeme jak je nelehké v dnešní době vykonávat jakoukoli činnost a tak se snažíme všemi silami podporovat projekty a uskupení, které nám jsou blízké a jejich náplň nám dává smysl.

john-towner-3Kv48NS4WUU-unsplash
Dáváme projektům naději žít ...
Sportovní spolky

Sportovní spolky by se bez podpory sponzorů neobešly. A pro ně jsme tu právě my.

Zdravotnictví

Právě dnes, si lékaři a sestřičky našeho zdravotnictví zaslouží nejvíce podpory. A my jim děkujeme.

Dětské kroužky

V dětech vidíme svou budoucnost a tu je třeba ji budovat. Díkem je nám jejich vlídný úsměv.

Láska ke zvířatům

Ať už pes, kočka či kůň mohou být nejlepšími příteli člověka, ale na jídlo si sami nevydělají. Nezapomínejme na ně!

A koho že to v současné době podporujeme?

Začínající dostihová stáj jejíž vznik se datuje k druhé polovině roku 2021 a už nyní vlastní několik špičkových koní. Mimo to se staré o koně, které prodělali zranění a zde čekají na svou další šanci se prosadit.
DS DRAPE
Dostihová stáj
Po letošním ročníku Velké pardubické 2021 asi netřeba tuto stáj představovat. Jejich kůň Beau Rochelais prohlašovaný od kvalifikačního závodu za outsidera dostihu se nezapomenutelně zapsal do historie tohoto legendárního seriálu. Přejeme i v dalších letech podobné ba i lepší výsledky.
Stáj ALDRA GROUP - HABICH
Sportovní a dostihová stáj
Tato stáj se nachází v Labouni, jen pár kilometrů od města Jičín. Má kapacitu zhruba 25 koní a najdete zde špičkové závodní koně ale i vynikající dostihové veterány. Příjemný personál a rodiné zázemí lze využít například pro výlet s dětmi.
Aliance Jičín
Sportovní a dostihová stáj
Jedná se o fotbalový spolek, jehož historie se začala psát už v roce 1930. Od té doby se spolek rozvíjí a dnes patří mezi elitní seskupení, které nabízí světu vynikající hráče. Jak jste asi pochopili, jejich hlavní náplní je vést děti, i v tak složité době jako je ta dnešní, ke sportu.
TJF Čechie Čejetice
Fotbalový klub